Tekstualna reklama u temi

Ići dole

Tekstualna reklama u temi

Počalji od BubbleDreams taj Sub Mar 10, 2012 10:12 am

Kao i svi, trudite se da vam reklama bude što lepša i bolje osmišljenja. Pišete uvodni tekst koji opisuje vaš forum, postavljate par zanimljivih sličica da bi bilo slikovitije, ali da li to zaista pomaže?

Iskreno, da li obraćate pažnju na tekst u reklami ili prvo kliknete na link foruma da pogledate dizajn i odokativno zaključite o čemu se radi?
BubbleDreams
Administrator
Administrator

Broj poruka : 359
Godina : 21

http://marketing.forumsr.net

Nazad na vrh Ići dole

Re: Tekstualna reklama u temi

Počalji od Halloween taj Sub Mar 10, 2012 10:51 am

Uglavnom dam timu da nešto našvrlja nakon renoviranja,
nikad nisam znao napisati nešto "reklamno"
više sam za igru riječima kad se svađam looool

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Halloween
Pomoćnik
Pomoćnik

Broj poruka : 136

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od BubbleDreams taj Sub Mar 10, 2012 10:53 am

Ja se uvek trudim da reklama bude ni suviše kratka, ni previše duga da ne bih zamorio članove dok čitaju reklamu. Mislim da tu nije neka velika filozofija, napišeš najbitnije o svom forumu, kakve je tematike, koje su mogućnosti na njemu i to Very Happy , ali da bude sve fino napisano. Smile
BubbleDreams
Administrator
Administrator

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Halloween taj Sub Mar 10, 2012 10:55 am

BubbleDreams ::Ja se uvek trudim da reklama bude ni suviše kratka, ni previše duga da ne bih zamorio članove dok čitaju reklamu. Mislim da tu nije neka velika filozofija, napišeš najbitnije o svom forumu, kakve je tematike, koje su mogućnosti na njemu i to Very Happy , ali da bude sve fino napisano. Smile
tu se slažem, kad vidim ogromnu reklamu ništa ne pročitam već samo pogledam forum onako površno
nema mi to smisla 1000 kilometarsku poruku napisat Smile
Halloween
Pomoćnik
Pomoćnik

Broj poruka : 136

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od BubbleDreams taj Sub Mar 10, 2012 10:58 am

Halloween ::
BubbleDreams ::Ja se uvek trudim da reklama bude ni suviše kratka, ni previše duga da ne bih zamorio članove dok čitaju reklamu. Mislim da tu nije neka velika filozofija, napišeš najbitnije o svom forumu, kakve je tematike, koje su mogućnosti na njemu i to Very Happy , ali da bude sve fino napisano. Smile
tu se slažem, kad vidim ogromnu reklamu ništa ne pročitam već samo pogledam forum onako površno
nema mi to smisla 1000 kilometarsku poruku napisat Smile

Tačno to, jer ako imaš inspiracije za roman, iskoristi je da napišeš stvarno neki lep tekst, temu za srpski i to, a jok za reklamu(koju od 100 njih pročita 2). Very Happy
BubbleDreams
Administrator
Administrator

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Margita taj Ned Mar 11, 2012 2:40 am

Meni je reklama ostala od prehodnog staffa x) Mislim,izgleda pristojno,tako da niasm imala želju da je menjam xD
Margita

Broj poruka : 63

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Sponsored content

Sponsored content

Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu