Sky Marketing
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Malo, ali odabrano

3 posters

Ići dole

Malo, ali odabrano Empty Malo, ali odabrano

Počalji od BubbleDreams Sub Mar 10, 2012 10:11 am

Reklamama privlačimo što više ljudi kako bi nam proširi forumsku zajednicu, zar ne? Ali, da li ponekad pomislite da je to možda previše, da ne možete da se pohvatate, već želite da vam forumsko društvo bude malo, ali odabrano, tj. sastavljeno od ljudi kojima verujete i koji vam prijaju u razgovoru? Ili ciljate na visoke mase?
BubbleDreams
BubbleDreams
Administrator
Administrator

Broj poruka : 359
Godina : 26

https://marketing.forumsr.net

Nazad na vrh Ići dole

Malo, ali odabrano Empty Re: Malo, ali odabrano

Počalji od Margita Ned Mar 11, 2012 2:42 am

Pa,prvo sam ciljala na što više članova...i mislim,skupljala postove itd...međutim shvatila sam koliko je to besmisleno...Trebala bih da se okrenem redovnim članovima koji su već na forumu...Ako se neko novi pojavi,sjajno,i dalje reklamiram... Ali nekako je to mnogo ređe nego ranije Smile
Margita
Margita

Broj poruka : 63

Nazad na vrh Ići dole

Malo, ali odabrano Empty Re: Malo, ali odabrano

Počalji od Halloween Ned Mar 11, 2012 2:46 am

radije bi onako srednji broj, no dobra ekipa Very Happy
Halloween
Halloween
Pomoćnik
Pomoćnik

Broj poruka : 136

Nazad na vrh Ići dole

Malo, ali odabrano Empty Re: Malo, ali odabrano

Počalji od BubbleDreams Ned Mar 11, 2012 3:10 am

Margita. ::Pa,prvo sam ciljala na što više članova...i mislim,skupljala postove itd...međutim shvatila sam koliko je to besmisleno...Trebala bih da se okrenem redovnim članovima koji su već na forumu...Ako se neko novi pojavi,sjajno,i dalje reklamiram... Ali nekako je to mnogo ređe nego ranije Smile

Naravno, ovo treba shvatiti, ako imaš 10-15 redovnih članova koji kuckaju svaki dan, i tu i tamo 10-15 koji svrate ponekad super. Imaš ekipicu i onda ako su dobri članovi, mogu i oni širiti reč o forumu. Ko dođe i postane deo ekipe, onda baš fino, u suprotnom nije se uklopio. looool Twisted Evil Very Happy
BubbleDreams
BubbleDreams
Administrator
Administrator

Broj poruka : 359
Godina : 26

https://marketing.forumsr.net

Nazad na vrh Ići dole

Malo, ali odabrano Empty Re: Malo, ali odabrano

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu