Sky Marketing
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Book forum

2 posters

Ići dole

Book forum Empty Book forum

Počalji od Margita Uto Mar 20, 2012 6:11 am

Ime Foruma: Book forum
Link: http://www.book-forum.net/
Datum Nastanka: Sre 1 Jun 2011 - 13:46
O Forumu: Forum je prvenstveno o knjigama,ali ima i dela za razgovor o porodici,prijateljima,itd...
Imamo 160 članova,s time da sam pre nekoliko dana pobrisala članove bez postova i preko 27500 postova Smile Inače,forum je menjao glavnog admina nekoliko puta,i bio je dosta neaktivan dok ja nisam preuzela administraciju ( Cool ) .
Margita
Margita

Broj poruka : 63

Nazad na vrh Ići dole

Book forum Empty Re: Book forum

Počalji od BubbleDreams Uto Mar 20, 2012 8:43 am

BOOK FORUM


Prvi Utisci - Dobro
Kada sam ušao na forum, iznenadio me je portal. On je dobar, ali je to moglo bolje. Prijatelje nikako niste trebali na vrh portala. Vidžeti u glavnom središnjem delu su ok, ali previše prazni. Zatim dužina indeksa je totalno različita za goste i za članove. Pozabaviću se sa time u delu Organizacija. Dizajn je dobar, ali nekako... meni nije za neki forum o knjigama.

Dizajn i Izgled - Dobro
Prvo kad ulazim i pre nego što mi se učita forum uvek pomislim, još jedan kilometarski header u visinu i ogromne zaobljene ivice, sa nekim bagom od jednog piksela što beži levo-desno. To kod vas nije slučaj, ali mogao bi header biti manji. Dosta je prazan. Ali mi se dopada ta jednostavnost. Ova crna je progutala ceo dizajn. Čak mi se čini da se header smanjuje, to jest da se sve manje vidi ono što je na slici jer guta crna boja sve to. Plus, ova zelena boja za linkove ne može da dovoljno razbije crnu boju. Sve ostalo je ok, može da prođe.

Aktivnost i Organizacija - Prosečno
Aktivnost je ok. 160 članova i preko 27000 poruka je ok za forum starosti 9 meseci s obzirom da ste se aktivirali pre par meseci. Pozdravljam odluku o brisanju članova bez poruka jer mnogi ozbiljniji forumi to rade i ne žele da pune džabe bazu. 33 članova je ok broj za konektovanost u poslednjih 99 sati, ali pošto je ovo šira tematika za forum, trebalo bi biti bolje.
Pozabaviću se organizacijom. Kao što sam napomenuo, dužina indeksa za goste i za članove je nebo i zemlja. Ne treba da se od gostiju sakrivaju stvari. Šta više, gosti će se registrovati na forum ako znaju kakva je diskusija. Ok, shvatam da treba sakriti biblioteku od mogućih kopiranja, ali ovoliko da sakrijete nije u redu. vSmatram da se ikonice za podforume mogu ubrajati u organizaciju. Zanimljivo, ali totalni je promašaj stavljanje adrese foruma na svaku sličicu. Totalni.

Forumski Tim i Grupe - Odlično
Ovo mi se sviđa. Dva administratora i dva moderatora su sasvim dovoljna i mogu da vode računa o forumu. Takođe grupe su zanimljive, ali da su samo malo manje šarenije.

Unikatnost i Profesionalnost - Dobro
Niste ni prvi, niti jedini forum o knjigama. Ovo je na nekom solidnom nivou.
BubbleDreams
BubbleDreams
Administrator
Administrator

Broj poruka : 359
Godina : 27

https://marketing.forumsr.net

Nazad na vrh Ići dole

Book forum Empty Re: Book forum

Počalji od Margita Uto Mar 20, 2012 9:01 am

Smem ja ovo ovde da komentarišem i da pitam za neke savete Smile ?
Ili hajdemo u organizaciju Very Happy
Margita
Margita

Broj poruka : 63

Nazad na vrh Ići dole

Book forum Empty Re: Book forum

Počalji od BubbleDreams Uto Mar 20, 2012 9:57 am

Nije ovo AC.

Pa možeš ovde da komentarišeš. Smile
BubbleDreams
BubbleDreams
Administrator
Administrator

Broj poruka : 359
Godina : 27

https://marketing.forumsr.net

Nazad na vrh Ići dole

Book forum Empty Re: Book forum

Počalji od Margita Uto Mar 20, 2012 10:24 am

Znam,ali znam da i ti znaš dosta o ap-u pa sam zato htela da pitam .. Book forum 950670
Margita
Margita

Broj poruka : 63

Nazad na vrh Ići dole

Book forum Empty Re: Book forum

Počalji od BubbleDreams Sre Mar 21, 2012 11:42 am

Pa možeš ovde, možeš i preko PM. A posle ću otvoriti zasebnu temu za pitanja takve vrste.
BubbleDreams
BubbleDreams
Administrator
Administrator

Broj poruka : 359
Godina : 27

https://marketing.forumsr.net

Nazad na vrh Ići dole

Book forum Empty Re: Book forum

Počalji od Margita Sre Mar 21, 2012 11:01 pm

Aha,ok Smile
Margita
Margita

Broj poruka : 63

Nazad na vrh Ići dole

Book forum Empty Re: Book forum

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu